Wnioski o wypłatę bonu ciepłowniczego za okres od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r. należy składać w terminie od 1 lipca 2026 r. do 31 sierpnia 2026 r. Obsługę spraw związanych z przyznawaniem i wypłatą bonu ciepłowniczego prowadzi Centrum Usług Społecznych Miasta Dębica na podstawie upoważnienia Burmistrza Miasta Dębica.
Wnioski w ww. terminach będzie można składać:
- osobiście w Centrum Usług Społecznych Miasta Dębica
- wzór wniosku dostępny również w Biuletynie Informacji Publicznej Ministerstwa Energii https://www.gov.pl/web/energia/wzory-wnioskow-i-zaswiadczen - nadać w placówce pocztowej operatora pocztowego,
- na stronie https://www.gov.pl/web/gov/zloz-wniosek-o-wyplate-bonu-cieplowniczego
- poprzez platformę ePUAP
- przez aplikację mObywatel.