Przejdź do treści Przejdź do wyszukiwarki
  • Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Jak złożyć wniosek?

Wnioski o wypłatę bonu ciepłowniczego za okres od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r. należy składać w terminie od 1 lipca 2026 r. do 31 sierpnia 2026 r. Obsługę spraw związanych z przyznawaniem i wypłatą bonu ciepłowniczego prowadzi Centrum Usług Społecznych Miasta Dębica na podstawie upoważnienia Burmistrza Miasta Dębica.

Wnioski w ww. terminach będzie można składać: