Dyrekcja oraz pracownicy Centrum Usług Społecznych Miasta Dębica, wraz z przedstawicielami ośrodków z Czarnej, Żyrakowa, Brzostka i Pilzna, uczestniczyli w spotkaniu zorganizowanym przez Podkarpacki Ośrodek Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego.
Spotkanie poświęcone było tematyce pomocy dla osób pokrzywdzonych przestępstwem. Uczestnicy zdobyli cenną wiedzę na temat dostępnych form wsparcia, z których mogą korzystać osoby dotknięte przestępstwem, w tym:
bezpłatnej pomocy prawnej,
wsparcia psychologicznego,
specjalistycznego poradnictwa,
pomocy materialnej dla osób znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej.
Dziękujemy organizatorom za wartościowe spotkanie oraz przekazanie informacji, które pomogą jeszcze skuteczniej wspierać mieszkańców potrzebujących pomocy.